• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

APEL DO MIESZKAŃCÓW – DBAJMY O ŁAD I PORZĄDEK NASZEGO MIASTA I GMINY

herbW związku z narastającym zjawiskiem zaśmiecania przydrożnych rowów, okolicznych lasów, placów zabaw, parków, apeluję do wszystkich mieszkańców o nieśmiecenie i pilnowanie, aby nie śmiecić. Nie możemy zachowywać się obojętnie, bo przecież stan sanitarny Miasta i Gminy świadczy o naszej kulturze i o nas samych.

Dbajmy wszyscy razem o ład i porządek w Naszej Małej Ojczyźnie. Zapewnijmy sobie samym i przyszły m pokoleniom – naszym dzieciom i wnukom majątek w postaci czystych chodników, ulic, terenów zalesionych, miejsc rekreacji i przede wszystkim pięknej przyrody.

Dbałość o walory krajobrazowe należy do nas wszystkich. Pozbywajmy się nieczystości zgodnie z przepisami tj. przekazując firmie odbierającym odpady. Segregujmy nasze śmieci.

Porządek i czystość w naszym otoczeniu, to nie tylko estetyka, ale też zdrowie. Uporządkowana posesja nie tylko cieszy właściciela, ale przede wszystkim poprawia nasz wizerunek. Pamiętajmy, że dla brudu i bałaganu nie ma żadnego usprawiedliwienia: jak nas widzą, tak nas piszą.