• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Dzień Dziecka w Orionie

1 czerwca to wielkie święto wszystkich dzieci. W tym dniu tradycyjny trening UKS ORION zyskał specjalny wymiar dla naszych milusińskich. Trenerzy zaprosili do wspólnej zabawy rodziców, a zwykłe gry i ćwiczenia zastąpili zestawem specjalnym.

Zajęcia rozpoczęły się tradycyjną rozgrzewką, ale potem wszystko potoczyło się już inaczej niż zazwyczaj. Ćwiczenia i wyścigi z oponami, szarfami, workami, wieloosobowymi nartami „biegowymi” czy też na koniec z jajkami przysporzyły wszystkim uczestnikom dużo świetnej, zdrowej zabawy. Na koniec tego nietypowego, ale bardzo przyjemnego treningu dzieci i młodzież otrzymały słodkie podarunki.

Dzień wcześniej również najmłodsza grupa Orionków została obdarowana słodkościami oraz dyplomami potwierdzającymi wysiłek, jaki te malutkie dzieci wkładają w naukę pływania.

Organizatorzy dziękują instruktorom za przygotowanie specjalnych zajęć i nagród: Idze i Joasi Czernickim, Pawłowi Zegarskiemu oraz Grzegorzowi Moldze. Gorące podziękowania należą się również rodzicom za liczne stawiennictwo i ochocze uczestnictwo w zabawie.

Nagrody dla małych pływaków zostały sfinansowane ze środków własnych klubu pochodzących ze składek członkowskich.

 

Wojciech Werpachowski/AK

 

UKS Orion 1d

UKS Orion 3d

UKS Orion 4d

UKS Orion 5d

UKS Orion 10d

UKS Orion 6d

UKS Orion 7d

UKS Orion 9d