• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Harmonogram do nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca:

Harmonogram 600-lecia obchody glowne m Harmonogram 600-lecia obchody glowne 1 m Harmonogram 600-lecia obchody glowne 2 m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Zawody w Skateparku dla każdego

W sobotę, 4 lipca w godzinach 10:00 – 15:00 w skateparku przy ulicy Sportowej 16 w Grójcu (teren przy Hali Sportowej „SPARTAKUS”) odbędzie się Skate Jam Grójec. Impreza jest przeznaczona dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, deskorolkach i rowerach, a w szczególności dla miłośników jazdy w skateparkach.

Głównym punktem programu będą zawody w jeździe agresywnej – tu organizatorzy liczą na imponujący pokaz akrobacji w wykonaniu uczestników. Nowa odsłona skateparku ( zobacz >> ) pozwala na zaprezentowanie naprawdę wysokich lotów i ciekawych elementów technicznych. Poza tym zaplanowana została rywalizacja w skoku wzwyż oraz zawody w pokonywaniu toru przeszkód. Tor będzie ustawiony na płaskim terenie tak, aby każda z pięciu kategorii wiekowych znalazła tam wyzwania dostosowane do swojego wieku i umiejętności jazdy. Startować będą mogły zarówno przedszkolaki, jak i dorośli wyczynowcy.

Szczegółowe informacje dotyczące Skate Jam Grójec na stronie organizatora www.gosmazowsze.pl. Zapraszamy do udziału w zawodach oraz kibicowania. Wysokich lotów nie powinno zabraknąć!

Regulamin pobierz>>