• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Zawody w skateparku za nami

W sobotę, 4 lipca w zmodernizowanym skateparku przy Hali Sportowej "Spartakus" po raz pierwszy w Grójcu odbyły się zawody w jeździe agresywnej na rolkach, BMX-ach i deskorolkach.

Najliczniej stawili się zawodnicy na rowerach i to wśród nich rywalizacja była najbardziej zacięta. Tym bardziej cieszy, że na pierwszych dwóch stopniach podium stanęli reprezentanci Grójca. Zgromadzona publiczność podziwiała jednak przedstawicieli wszystkich trzech dyscyplin. Ich skoki, obroty i przejazdy po poręczach niejednokrotnie zapierały dech w piersiach. Na szczęście obyło się bez groźnych upadków.

Poza głównymi zawodami w skateparku przeprowadzono także rywalizacje w skoku wzwyż oraz w jeździe na torze przeszkód, a wszystko odbywało się przy muzyce oraz komentarzach spikera. Zawodnicy otrzymali soki Royal Apple, ufundowane przez producenta – firmę Activ, zaś zwycięzcy dodatkowo nagrody od sklepu Ave BMX i Szkółki rolkarskiej SOUL.

Organizatorzy dziękują za pomoc również ZHP Grójec, fotografowi, sędziom i wolontariuszom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

Wyniki zawodów znajdują się na stronie gosmazowsze.pl. Zapraszamy do skateparku przy ulicy Sportowej w Grójcu!

Ireneusz Wojciechowski

skate park 1d

skate park 2d

skate park 3d

Więcej zdjęć zobacz>>