• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Sportowiec i trener Grójca 2016

sportowiec trener2016 mPlebiscyt 2016 rozstrzygnięty! Bartek Lep – sportowcem, a Szymon Ciepieniak – trenerem Grójca 2016.

W niedzielę zakończyło się internetowe głosowanie w Plebiscycie na Sportowca i Trenera Grójca w 2016 roku.

Najwięcej głosów w kategorii Sportowiec otrzymał uprawiający karate Bartek Lep (Klub Karate "Seiken" Grójec). Trenerem roku wybrano również specjalizującego się w sztukach walki Szymona Ciepieniaka (Klub Karate "Seiken" Grójec).

Wyniki finałowego głosowania:

SPORTOWIEC GRÓJCA 2016
1. Lep Bartek (564)
2. Lepa Paweł (433)
3. Szczepanik Mateusz (388)

TRENER GRÓJCA 2016
1. Ciepieniak Szymon (810)
2. Radzio Alicja (440)
3. Sokołowski Tomasz (135)

SPORTOWIEC GRÓJCA: BARTEK LEP
karate,  Klub Karate "Seiken" Grójec
Bartek Lep (9 lat), najbardziej uzdolniony zawodnik młodego pokolenia Klubu Karate "Seiken" Grójec. Medalista krajowych i zagranicznych zawodów. Do jego największego sukcesu należny zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Ukrainy w Karate w kategorii dziecięcej - Lwów 2016. Karate trenuje od 5 lat.

TRENER GRÓJCA: SZYMON CIEPIENIAK
karate, klub Karate "Seiken" Grójec
zymon Ciepieniak - 2 dan karate nadany przez Japończyka Soke Takayuki Kubota w Turynie. Szymon reprezentuje kolejne już pokolenie trenerów (Sensei) w Grójcu. Obecnie szkoli dzieci i młodzież w Klubie Karate "Seiken" Grójec. Jego podopieczni odnoszą liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

W obu etapach Plebiscytu oddano łącznie 3 550 głosów.  

Organizatorem plebiscytu jest portal Grojec24.net, a jego celem jest wyłonienie najpopularniejszego według mieszkańców Grójca sportowca oraz trenera reprezentującego naszą gminę w mijającym 2016 roku.

Kandydaci rywalizowali o statuetki ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec Pana Jacka Stolarskiego. Partnerem medialnym Plebiscytu jest „Życie Grójca”.

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

uchwala antysmogowa

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom