plakat obchodow gora m

Lokalny Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie"

dzialaj lokalnie mOd 10 marca trwa przyjmowanie wniosków do Lokalnego Konkursu Grantowego "Działaj Lokalnie". W konkursie mogą wziąć udział organizacje i grupy, które chcą zrealizować projekt mający na celu aktywizację lokalnej społeczności. Będzie można ubiegać się o dotację do 6.000 zł.

Dotowane projekty będzie można realizować od 15 maja do 31 grudnia 2017 roku.

NABÓR: Wnioski można składać online od 10 marca do 11 kwietnia 2017r. poprzez Generator wniosków.
DOFINANSOWANIE: Maksymalna kwota dotacji może wynieść 6 000 zł, Wkład własny – 25% wartości wnioskowanej dotacji, w tym: 5% wkład finansowy (środki realizatora na pokrycie kosztów projektu) oraz resztę: wkład niefinansowy (np. praca wolontariacka na rzecz projektu, użyczenie sali, przekazane rzeczy). Planowana pula na dotacje 60.000zł.
KTO MOŻE ZŁOŻYĆ: Uprawnione do wnioskowania będą organizacje pozarządowe; grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja lub instytucja oraz tzw. Inicjatywy Działaj Lokalnie – czyli grupy nieformalne bez opiekuna prawnego. Uwaga: w przypadku zamiaru składania wniosku jako Inicjatywa Działaj Lokalnie grupa ma obowiązek wcześniej zgłosić to do Organizatora. Wnioski mogą być składane przez Wnioskodawców działających na terenie gmin: Chynów, Goszczyn, Grójec, Jasieniec, Warka
NA JAKIE PROJEKTY: Dofinansowanie będzie możliwe tylko na projekt, który jest szeregiem działań prowadzących do aktywizacji danej społeczności na rzecz dobra wspólnego tj. nie będzie możliwe uzyskanie dofinansowania na jednorazową/jednodniową akcję.
WSPARCIE/DODATKOWE INFORMACJE: Szczególnie dla grup, które nie realizowały w ostatnich latach projektu Działaj Lokalnie:
 - Pomocne dokumenty: Regulamin, wzór wniosku, informacje „Zanim przystąpisz do wypełniania wniosku”, Przykładowo wypełniony wniosek: w zakładce DZIAŁAJ LOKALNIE/KONKURS 2017 na www.stowarzyszeniewarka.pl
 - Konsultacje indywidualne: od 13 marca do 31 marca po uprzednim umówieniu telefonicznym.
 - Kontakt w celu zgłoszenia na spotkanie/konsultacje: 504 671 770, 504 968 412, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 - Śledź nasz profil na facebooku www.facebook.com/stowarzyszenie.warka
 • KIEDY REALIZACJA: Projekty trwające od 3 do 6 miesięcy będzie można realizować nie wcześniej niż od 15 maja i nie później niż do 31 grudnia 2017r.Zapraszamy do udziału w konkursie!
Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom