plakat obchodow gora m

Egzamin gimnazjalny 2017 w Publicznym Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia

egzamin gimnazjalny mTegoroczny egzamin gimnazjalny Centralna Komisja Egzaminacyjna zaplanowała w terminie od 19 do 21 kwietnia. Gimnazjaliści będą pisali egzamin ze zdobytej wiedzy, który podzielono na trzy części: humanistyczną, matematyczno-przyrodniczą i z języka obcego nowożytnego.

Ten  ważny egzamin w życiu każdego ucznia, decydujący o jego dalszej edukacji, przewidziano na trzy dni w terminie od 19 do 21 kwietnia. Jest  podzielony na trzy części. 19 kwietnia 2017 uczniowie klas trzecich gimnazjum piszą test z zakresu przedmiotów humanistycznych. O godzinie 9.00 sprawdzą swoją wiedzę z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie, zaś o 11.00 z języka polskiego. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej odbędzie się 20 kwietnia - o godz. 9.00 z przedmiotów przyrodniczych, a o 11.00 z matematyki. Ostatniego dnia (21 kwietnia) gimnazjaliści napiszą test z języka obcego nowożytnego. Podzielony będzie na dwie części - na poziomie podstawowym (godz. 9.00) i rozszerzonym (godz. 11.00).

W grójeckim gimnazjum egzamin pisze 209 uczniów pod nadzorem siedmiu  komisji. Prawidłowość przebiegu egzaminu monitorują  zewnętrzni obserwatorzy oddelegowani przez organ prowadzący szkołę. Każdego dnia między poszczególnymi częściami egzaminu uczniowie  mają 60 minut przerwy na regenerację sił przed kolejną częścią.

 Wszystkim gimnazjalistom życzymy satysfakcjonujących  wyników.

Info.  Gimnazjum
U. Naduk

egzamin gimnazjalny 1degzamin gimnazjalny 2d

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

pit m

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom