plakat obchodow gora m

VII Dzień dla Dzieci w Kośminie

dkosmin mW niedzielę, 28 maja w Kośminie odbył się „VII Dzień dla Dzieci”. Na placu przyległym do remizy, przy wspaniałej pogodzie, w radosnej atmosferze i przy muzyce, obchodziliśmy dzień dziecka. Rozpoczęliśmy o godz.11.00 przywitaniem wszystkich gości i tradycyjnym wspólnym zdjęciem.

Zaszczycili nas swoją obecnością m.in. V-ce Starosta Pan Dariusz Piątkowski, Zastępca Burmistrza Pan Karol Biedrzycki i Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Sportu Pan Jerzy Bińkiewicz. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i konkursów. Dzieci mogły poszaleć na dmuchańcu i trampolinie, kolorować wielkie kolorowanki z ulubionymi bohaterami, porobić doświadczenia chemiczne, tworzyć i malować wielki kartonowy zamek, grać w tenisa, koszykówkę, bawić się na placu zabaw i poobserwować bliżej zwierzęta, które przyjechały z "Dzikiej Przystani". Na każdym kroku czekało mnóstwo nagród i upominków.

Na boisku rozegrano turniej piłki nożnej, w którym wzięło udział ponad 30 dzieci. Można było obejrzeć wóz strażacki, a gdy było już gorąco strażacy ustawili basen i kurtynę wodną. Opiekunowie, rodzice, dziadkowie, babcie wzięli udział w konkursach z nagrodami dla dorosłych. Pod namiotami można było się posilić i ugasić pragnienie. Jak zwykle były lody dla wszystkich i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Czas upływał szybko i przyszła pora na ogłoszenie wyników rozgrywek i wręczanie nagród, na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały wielką torbę smakołyków.

Dziękujemy:

Panu V-ce Staroście Dariuszowi Piątkowskiemu za pomoc oraz za przekazanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie kompletnego stroju do usuwania gniazd os i szerszeni.
Burmistrzowi Panu Jackowi Stolarskiemu
Pełnomocnikowi Burmistrza ds. Uzależnień Panu Karolowi Biedrzyckiemu
Dyrektorowi Grójeckiego Ośrodka Sportu Panu Jerzemu Bińkiewiczowi
Dyrektorowi Grójeckiego Ośrodka Kultury Panu Grzegorzowi Rejerowi
Radnemu Gminy i Miasta Grójec Panu Dariuszowi Gwiazda
Prezesowi OSP w Kośminie Panu Mariuszowi Włodarczyk oraz wszystkim strażakom
Firmom: Pepsi, Ferrero i Refresco

Dziękuję rodzicom, dzieciom i wszystkim którzy pomogli w zorganizowani tego wspaniałego święta.


                                 Sołtys Mirosław Banach

dkosmin 1mdkosmin 2mdkosmin 3m

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom