• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

nacoida

Kolonia letnia w Stegnie

stegna mW dniach 07.08-16.08.2017r. 60 dzieci z Gminy Grójca przebywało na kolonii letniej w Stegnie. Uczestnikami wycieczki byli małoletni podopieczni Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grójcu, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Wyjazd został zorganizowany przez Dyrektora MGOPS Agnieszkę Maroszek i Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień Karola Biedrzyckiego.

Podczas dziesięciodniowej kolonii młodzież z Grójca uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych, sportowych oraz we wspólnych grach i zabawach na świeżym powietrzu. Jedną z atrakcji przygotowanych przez opiekunów była jednodniowa wycieczka do Gdańska, w trakcie której uczestnicy wyjazdu widzieli stadion piłkarski "Stadion Energa Gdańsk", Bazylikę Mariacką, spacerowali rynkiem podziwiając Jarmark św. Dominika i odwiedzili Westerplatte.

Piękna pogoda i morze sprawiły, że dzieci wróciły do domów uśmiechnięte oraz wypoczęte.

Miłym akcentem na zakończenie kolonii było wręczenie wszystkim uczestnikom wyjazdu pamiątkowych dyplomów przez Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień. Dodatkowo za wzorowe zachowanie i przestrzeganie regulaminów nagrodami rzeczowymi wyróżnieni zostali Zuzanna Lewandowska i Kacper Wójcik.

Całkowity koszt kolonii w Stegnie wyniósł blisko 50.000 zł. Letni wypoczynek został sfinansowana ze środków przeznaczonych na profilaktykę rozwiązywania problemów alkoholowych w naszej gminie.
 


Karol Biedrzycki
Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień

stegna 1mstegny 2mstegny 3m

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

budzetobywatelski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

poznaj

 

program

 

konkurs

 

szczepienia1

 

pszok1