• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

I Memoriał im. Sławomira Majewskiego

1 m17.02.2018 r. odbył się Memoriał im.Sławomira Majewskiego. Zawody zorganizowało Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM przy współudziale Urzędu Gminy i Miasta Grójec oraz Grójeckiego Ośrodka Sportu.

 

Uroczystego otwarcia memoriału dokonał Zastępca Burmistrza p. Karol Biedrzycki, który w kilku zdaniach przybliżył nam postać zmarłego Komendanta Straży Miejskiej w Grójcu p.Sławomira Majewskiego.

Podczas imprezy 58 zawodników podzielonych na kategorie wiekowe rywalizowało w torze sprawnościowym. Najlepsi wywalczyli puchary, za II i III miejsca wręczono medale, a wszyscy uczestnicy otrzymali  medale pamiątkowe i napoje.

W sportowych zmaganiach udział brały dzieci i młodzież w wieku od 5 do 17 lat. Duża część startujących to zawodnicy sportów walki, ale byli i koszykarze, piłkarze oraz tacy, co ze sportem spotykają się tylko na lekcjach w-f.
 
Najlepszymi w swoich kat. okazali się: Gabrysia Bator, Ola Łach, Adaś Komorowski, Oliwia Kowalczyk, Norbert Niczewski, Filip Stańczyk, Zosia Kazimierska, Sebastian Niczewski, Marta Kociszewska, Michał Stepień, Michał Komorowski, Ada Szczepańska, Kacper Grzmiel.
 
Prezes M.S.K. MARCELI TEAM p.Marceli Bińkowski pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów. Dziekuję Zastępcy Burmistrza p.Karolowi Biedrzyckiemu i Komendantowi Straży Miejskiej p.Andrzejowi Jakubiakowi za przybycie. Mamy nadzieję, że memoriał wejdzie na stałe do kalendarza imprez sportowych w Grójcu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            MARCELI TEAM

2 d