• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Dzień Dziecka w Ogródku Jordanowskim

W poniedziałek, 1 czerwca w Ogródku Jordanowskim świętowano Dzień Dziecka. Impreza została zorganizowana przez Pełnomocnika Burmistrza ds. Uzależnień, Straż Miejską, Grójecki Ośrodek Kultury, Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną, Grójecki Ośrodek Sportu oraz Akademię Artystyczną Lemon.

Festyn otworzył dyrektor GOK Grzegorz Rejer oraz Komendant Straży Miejskiej i Pełnomocnik Burmistrza ds. Uzależnień Sławomir Majewski. Panowie zapowiedzieli atrakcje, które przygotowano dla najmłodszych i zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Rola prowadzącego imprezę przypadła Krzyżanowskiemu Event Group i Andrzejowi Ekielowi, którzy z ogromnym zapałem rozgrzewali zgromadzone dzieci oraz ich rodziców.

Przez następne kilka godzin Ogródek Jordanowski zamienił się w park rozrywki dla milusińskich, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodzi artyści rozwijali swe pasje malując na sztalugach oraz na parkanie, jak również uczestnicząc w konkursie malowania kredą. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu włączali się w zabawy przy muzyce i zabawy z chustą. W tańcach integracyjnych z dziećmi udział wzięli: zastępca burmistrza Karol Biedrzycki, komendant Sławomir Majewski oraz dyrektor Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej pani Kinga Majewska.

Miłośnicy mocniejszych wrażeń próbowali swych sił w konkursie sprawnościowym "Mały komandos", w którym młodzi śmiałkowie mieli do pokonania specjalnie opracowany tor przeszkód. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Cenne nagrody przygotowano również dla uczestników loterii fantowej. Wśród 200 bezpłatnych losów rozdysponowanych przez strażników miejskich był i ten, którego posiadacz otrzymał nagrodę główną czyli nowoczesny tablet z modemem 3G i dostępem do Internetu.

Fani sportów samochodowych mieli okazję podziwiać auto oraz puchary kierowcy rajdowego Mateusza Mruka. Natomiast dla młodych posiadaczy dwóch kółek policjanci prowadzili akcję znakowania rowerów. Nie zabrakło również elementu wychowawczego  - przemiłe panie policjantki zachęcały do życia bez narkotyków, alkoholu i przemocy, jako że dzień 1 czerwca to również dzień promowania mody na Życia Bez Uzależnień.

Wszyscy zgłodniali od nadmiaru wrażeń mogli się posilić zupą przygotowaną przez pana Jackowskiego. Ukoronowaniem imprezy były pokazy strażackie, które od lat mają swoją wierną młodą publiczność.

Dzień Dziecka w Ogródku Jordanowskim przyciągnął szerokie grono mieszkańców miasta i nie tylko. Frekwencja mile zaskoczyła organizatorów, którzy dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy i zapraszają za rok!

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 1m

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 2m

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 3d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 4d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 5d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 6d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 7d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 8d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 9d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 10d

Dzien Dziecka Ogrodek Jordanowski 11d