plakat obchodow gora m

Zaproszenie na szkolenie „Rewitalizacja w Grójcu”

rewitalizacja mGmina Grójec rozpoczęła prace nad opracowywaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji. Dążymy do włączenia w proces tworzenia Programu jak największej liczby lokalnych instytucji, organizacji i mieszkańców. Tylko działania wspólnie zaplanowane i wspólnie realizowane mogą przyczynić się do trwałych zmian na obszarze rewitalizacji.

W związku z tym serdecznie zapraszam na szkolenie „Rewitalizacja w Grójcu”. Szkolenie odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00 – 16.00 w Sali Konferencyjnej nr 34 Urzędu Gminy i Miasta Grójec, ul. Piłsudskiego 47.

Celem szkolenia jest przybliżenie lokalnym organizacjom tematyki rewitalizacji, określenie roli poszczególnych podmiotów w opracowaniu i realizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji, a także dyskusja nad potrzebami, problemami i działaniami możliwymi do podjęcia na obszarze rewitalizacji.

Bardzo proszę o potwierdzenie obecności na szkoleniu do 30 marca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Z poważaniem
Krystyna Jakubczyk

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

pit m

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom