plakat obchodow gora m

Zaproszenie do wzięcia udziału w kawiarence obywatelskiej

kaw obyw mZapraszamy do wzięcia udziału w kawiarence obywatelskiej pt.: „Jak zwiększyć integrację i zaangażowanie społeczne mieszkańców Grójca?”.

Spotkanie zorganizowane zostanie 7 kwietnia (piątek) w Cafe& Galeria Konesera Alkoholi przy ul. Bankowej 3 w Grójcu w godzinach 17:00 – 19:00.

Spotkanie organizowane jest w ramach prac zainicjowanych przez Gminę i Miasto Grójec nad opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji.

O czym będziemy rozmawiać?

Podczas kawiarenki zaprosimy Państwa do podzielenia się swoimi pomysłami, planami z zakresu rozwijania integracji i zaangażowania mieszkańców Grójca. Co należy zrobić, jakie działania zaplanować i jakie zasoby wykorzystać? Jakie są możliwości rozwijania nowych inicjatyw społecznych? Czego potrzebują mieszkańcy? Jeżeli interesują Państwa te pytania, albo znacie odpowiedź zapraszamy do udziału w spotkaniu. Jednym z warunków zapewnienia skuteczności Programu jest włączenie szerokiego grona podmiotów publicznych, prywatnych oraz mieszkańców w przygotowanie
i wdrożenie jego założeń.

Czym jest kawiarenka obywatelska?

Kawiarenka obywatelska to nieformalne moderowane spotkanie, w trakcie którego uczestnicy rozmawiają przy kawie i herbacie wokół głównego pytania: „Jak zwiększyć integrację i zaangażowanie społeczne mieszkańców Grójca”? Głównym celem spotkania jest wymiana poglądów, pomysłów
i opinii. Wnioski zostaną włączone w treść Lokalnego Programu Rewitalizacji.

Jak zgłosić chęć udziału?

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, organizatorzy zapewniają poczęstunek kawowy. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłoszenie się do dnia 5 kwietnia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując „zgłoszenie na kawiarenkę” lub telefonicznie: 664 30 93.

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

pit m

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom