plakat obchodow gora m

XII Grójeckie Biegi Papieskie

biegi m23 kwietnia na stadionie przy ul. Laskowej w Grójcu odbyły się XII Grójeckie Biegi Papieskie pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec pana Jacka Stolarskiego i Starosty Powiatu Grójeckiego pana Marka Ścisłowskiego. Organizatorem biegów było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM, przy współudziale parafii św. Mikołaja, Grójeckiego Ośrodka Sportu i Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu.

Otwarcia dokonał Burmistrz Gminy i Miasta pan Jacek Stolarski, a błogosławieństwa udzielił ks. proboszcz parafii św. Mikołaja w Grójcu Zbigniew Suchecki. Po krótkiej rozgrzewce przeprowadzonej przez pomysłodawcę Biegów Papieskich pana Marcelego Bińkowskiego nastąpił start.

W tej edycji udział wzięły 164 osoby, którym należą się podwójne brawa, ponieważ pogoda tym razem nie rozpieszczała. Uczestnicy pokonali dystans 552 km. Wśród startujących znalazła się liczna grupa zawodników MARCELI TEAM i Aktywnych Grójec. Władze miasta na bieżni reprezentował zastępca burmistrza pan Karol Biedrzycki.

Atmosfera na stadionie jak każdego roku była miła, sportowa i rodzinna, gdyż cel imprezy był szczytny. Duża frekwencja, mimo przeszkód atmosferycznych, pozytywne nastawienie uczestników są dowodem na zapotrzebowanie na tego typu imprezy.

Każdy uczestnik niedzielnego biegania otrzymał pamiątkowy medal z wizerunkiem Papieża Jana Pawła II, picie i coś słodkiego.

Koordynator Grójeckich Biegów Papieskich pan Marceli Bińkowski dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.
 
                                                                                                                                                                                                 MARCELI TEAM

biegi 1mbiegi 2mbiegi 3m

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom