plakat obchodow gora m

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych

rew mSzanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, których celem jest zebranie uwag i propozycji zmian do treści projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Grójec na lata 2017 – 2023.


pdfLokalny Program Rewitalizacji Gminy i Miasta Grójec - projekt

Konsultacje trwają od 19 do 26 maja 2017 r. do g. 15:30.

W opracowanie treści dokumentu zaangażowanych zostało wielu mieszkańców i mieszkanek Grójca, przedstawicieli organizacji pozarządowych i administracji samorządowej – za co już dzisiaj serdecznie dziękujemy. Zawartość Programu to wynik analiz, spotkań i rozmów reprezentantów różnych grup i środowisk społecznych. Dla podniesienia jakości dokumentu i zapewnienia możliwości szerokiego udziału w kształtowaniu jego zapisów – zapraszamy do wzięcia udziału w zaplanowanych wydarzeniach konsultacyjnych, które odbędą się:

19 maja w godzinach 13:00 – 15:30 - otwarte spotkanie konsultacyjne – Sala Konferencyjna nr 34 Urząd Gminy i Miasta Grójec ul. Piłsudskiego 47.

19 maja w godzinach 17:00 – 19:00   - obywatelska debata konsultacyjna - Sala Konferencyjna nr 34 Urząd Gminy i Miasta Grójec ul. Piłsudskiego 47.

Jednocześnie wszelkie uwagi prosimy zgłaszać za pośrednictwem formularza konsultacyjnego:

lub w formie ustnej w pokoju 12 do dnia 26 maja 2016r. 

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

pszok1

 

certyfikat miejsce przyjazne seniorom