• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

nacoida

Nowy nabytek grójeckiego ZWiK-u

zwik mW Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu Spółka z o.o., 13 czerwca odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowo zakupionego pojazdu ssąco-płuczącego do czyszczenia i udrażniania kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej.

Dyrektor ZWiK Janusz Gaweł powitał zebranych gości oraz opowiedział o nowych możliwościach dla zakładu płynących z zakupu specjalistycznego sprzętu. Auto zostało wyprodukowane w 2017 roku na podwoziu marki MAN, posiada przewód o długości 20 metrów, który może być używany do czyszczenia kanałów o średnicy 200-800 mm. Pojazd umożliwi czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, w szczególności wybieranie osadów i usuwanie nieczystości zalegających na ściankach głębokich kanałów i studzienek kanalizacyjnych.

Nowy nabytek Zakładu Wodociągów i Kanalizacji został poświęcony przez dziekana Stefana Kazulaka oraz ks. Proboszcza parafii pw. Świętego Mikołaja – Zbigniewa Sucheckiego.

Dostawcą samochodu była firma specjalizująca się w tego rodzaju zabudowach POLCAB N. Gamoń Sp. J. z siedzibą w Rybniku oddział produkcyjny dla zabudów specjalistycznych w Łodzi.

Wartość pojazdu to około 1,1 mln zł. Zakup zrealizowano dzięki uzyskaniu niskoprocentowej pożyczki z WFOŚiGW w Warszawie w kwocie 600 tys. zł na okres 10 lat.

zyciegrójca.pl

zwik 1d

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

budzetobywatelski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

poznaj

 

program

 

konkurs

 

szczepienia1

 

pszok1