• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

nacoida

Królowa Szarlotki 2018

pl mTegoroczną Królową Szarlotki została Maja Turska z Lesznowoli. Konkurs już po raz trzeci został zorganizowany podczas festynu, który odbywał się na Placu Wolności w ramach Święta Kwitnących Jabłoni.

Szarlotka młodziutkiej zwyciężczyni została doceniona przez komisję w składzie: Barbara Pawlak, Jerzy Kasica i Stefan Migdalski (radni Rady Miejskiej) oraz Jakub Kosiorek (przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej). Królowa otrzymała tradycyjnie koronę, berło i robot wielofunkcyjny ufundowany przez Burmistrza Gminy i Miasta Grójec.

Szarlotkowy konkurs nie był jedyną atrakcją tegorocznego festynu. Na przybyłych w niedzielę na rynek czekało mnóstwo atrakcji. Były gigantyczne dmuchańce dla najodważniejszych, jeżdżące autka dla najmłodszych, liczne konkursy, w tym sortowania jabłek poprowadzony przez Stowarzyszenie Sady Grójeckie. Tradycyjnie swoje stoisko miały Warsztaty Terapii Zajęciowej prezentujące wyjątkowe rękodzieła.

Nie zabrakło akcentów typowo patriotycznych, takich jak wystawa pt: "Ojcowie Niepodległości" czy konkurs malowania Orła Białego przygotowany przez Młodzieżową Radę Miejską.

Na scenie publiczność bawili: Andrzej Ekiel i Włodzimierz Potoniec. Zabawy taneczne dla najmłodszych poprowadzili animatorzy z "Zaczarowanej Jaskini". Gorącymi oklaskami został przyjęty występ taneczny dziewczynek z Edustrefy. Natomiast w atmosferę dwudziestolecia międzywojennego publiczność wprowadził zespół "Koktajl" z wokalistką Moniką Orzeszko. W roli konferansjera koncertu "Piosenka jest dobra na wszystko" wystąpił Sławomir Drygalski.

pl 1mpl 2mpl 3mpl 4mpl 5mpl 6mpl 7mpl 8mpl 9mpl 10mpl 11mpl 12mpl 13mpl 14mpl 15mpl 16mpl 17mpl 18m

Witam Państwa
na stronach serwisu
internetowego społeczności
Gminy i Miasta Grójec
 

Burmistrz
Jacek Stolarski

budzetobywatelski

Załatw sprawę

wydzial gospodarki nieruchomosci
pomoc spoleczna oswiata

poznaj

 

program

 

konkurs

 

szczepienia1

 

pszok1