• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Dotacja na sprzęt dla gminnych OSP

umowa mW czwartek, 30 sierpnia zastępca burmistrza Karol Biedrzycki podpisał w Ministerstwie Sprawiedliwości umowę w ramach Dotacji z Funduszu Sprawiedliwości dla gmin i miast na prawach powiatu z terenu województwa mazowieckiego na zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

Gmina Grójec otrzymała dotację w wysokości blisko 23 tysięcy złotych. Środki te zostaną przeznaczone na zakup przenośnych zestawów oświetleniowych, sprzętu do oznakowania terenu akcji, noży do pasów bezpieczeństwa, noszy typu deska oraz zestawu uniwersalnych podpór i klinów do stabilizacji pojazdów. Zakupione wyposażenie w przeciągu dwóch miesięcy trafi do poszczególnych jednostek OSP na terenie naszej gminy.

umowa 1m