• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

 

600 lecie banner

Z okazji nadchodzącego Jubileuszu 600-lecia Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im W. S. Laskowskiego w Grójcu oraz Grójecki Ośrodek Kultury przygotowały 3 konkursy:

Konkurs literacki m Konkurs multimedialny m Konkurs na piosenkę o Grojcu m

Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.

herbZ dniem 30.06.2019 roku następuje likwidacja kasy w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu.
Płatności na rzecz gminy można dokonywać:

- kartą płatniczą w budynku urzędu

- przelewem bankowym na konto urzędu 64 1240 5703 1111 0000 4901 3690

- w każdym oddziale Banku Pekao S.A. bez ponoszenia kosztów prowizji. Najbliższy oddział Banku Pekao S.A . znajduje się w Grójcu przy ul. Bankowej 11.

Weekend dla Ziemi w Grójcu

dzien ziemi mGmina Grójec włącza się do największej ekologicznej akcji na świecie – Godzina dla Ziemi WWF, która polega na symbolicznym zgaszeniu światła, na jedną godzinę, w trosce o naszą Planetę. Gest ten ma na celu promowaniu idei ochrony środowiska naturalnego.

Akcja Godzina dla Ziemi odbędzie się w sobotę 30 marca o godzinie 20:30. Natomiast w naszym mieście oświetlenie Ratusza, budynku UGiM oraz Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej zostanie zgaszone  NA CAŁY WEEKEND.

Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF odbywa się pod hasłem „Nie niszczmy naszego domu”. W tym roku edukujemy, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki, może przyczynić się do ograniczenia swojego negatywnego wpływu na naszą planetę. Na stronie  www.godzinadlaziemi.pl zachęcamy do złożenia podpisu pod apelem w tej sprawie.

Gorąco zachęcamy mieszkańców naszej gminy, aby w dniu 30 marca zgasili światła w swoich domach w geście poparcia dla idei ochrony wspólnego domu, planety Ziemi.