• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Relacja z konsultacji społecznych

konsultacje spoleczne1m

W czwartek 23 maja w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu odbyło się otwarte spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami dotyczące Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego realizowanego dla obszaru 18 miejscowości w Gminie Grójec: Chudowola, Duży Dół, Głuchów, Gościeńczyce, Janówek, Kobylin, Kośmin, Las Lesznowolski, Lesznowola, Mieczysławówka, Mirowice, Podole, Szczęsna, Wola Worowska, Worów, Wysoczyn, Zakrzewska Wola i Żyrówek.

Konsultacje te są częścią projektu „Rozwini ęcie zasobów ludzkich i rzeczowych do prowadzenia procesu pogłębionych konsultacji i monitoringu społecznego w obszarze zagospodarowania i planowania przestrzennego” prowadzonego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Indywidualny Plan Konsultacji dla Gminy i Miasta Grójec będzie realizowany do 31 sierpnia 2020 roku.

Podczas spotkania można było wypełnić formularz konsultacyjny w formie elektronicznej bądź papierowej, służący zebraniu Państwa opinii dotyczących miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

➡️ Formularze konsultacyjne można składać do 28 czerwca 2019r w biurze obsługi interesanta Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu lub za pośrednictwem elektronicznych formularzy na stronach:  www.grojec.geoportalgminy.pl oraz  

http://cyfrowademokracja.pl/konsultacje-spoleczne/konsultacje-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-w-grojcu

Spotkanie konsultacyjne zebrało pozytywne opinie, co potwierdziły nam wypełnione przez uczestników ankiety

konsultacje spoleczne6d

konsultacje spoleczne2d

konsultacje spoleczne5d

konsultacje spoleczne7d

konsultacje spoleczne8d

konsultacje spoleczne9d

LINK do zdjęć: https://drive.google.com/open?id=17UJ74gZLnk0MkaI4fkctl8JGNfU0Ydjx