• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

System Informacji Przestrzennej w Grójcu

baner IHUB wersja 1


Szanowni Państwo,

Urząd Gminy i Miasta Grójec przy współpracy z firmą GIAP Sp. z o .o. wykonał cyfryzację dokumentów planistycznych oraz uruchomił System Informacji Przestrzennej. Portal mapowy dostępny jest pod adresem:

https://mapa.inspire-hub.pl/#/gmina_grojec

 

Portal mapowy, umożliwia szybki dostęp do informacji o zagospodarowaniu przestrzennym naszej gminy, poprzez przeglądarkę mapową, bez konieczności wizyty w urzędzie. Mieszkańcy i potencjalni Inwestorzy mogą zaczerpnąć szybkiej informacji na temat zagospodarowania przestrzennego naszej Gminy.

Nowy System Informacji Przestrzennej jest intuicyjny i przejrzysty -wystarczy wpisać numer działki, a program automatycznie przeskaluje okno mapy do wybranego obszaru i dostarczy podstawowych informacji na temat wskazanego terenu (sposób zagospodarowania, powierzchnia).

System Informacji Przestrzennej nie tylko usprawni obsługę Interesantów w Urzędzie, ale również wychodzi naprzeciw nowoczesnemu społeczeństwu, które oczekuje ułatwień w poruszaniu się w cyfrowym środowisku. Zachęcamy do odwiedzin portalu mapowego!