• slajd
  • slajd lot2
  • slajd3
  • slajd 4

Kabaret Neo-Nówka w Grójcu

W sobotę, 28 marca o godz. 16.30 w Hali Sportowej "Spartakus", ul. Sportowa 16, odbędzie się występ kabaretu Neo - Nówka. Tytuł najnowszego programu grupy to "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”.

Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży.

W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również tego, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”, "To po prostu trzeba zobaczyć".

Czas trwania programu to około 100 minut

Cena biletu - 55 zł.

Indywidualnie bilety można nabyć w Grójeckim Ośrodku Kultury przy ul. J. Piłsudskiego 3, tel. (48) 664-21-62 (wewnętrzny 19 – KSERO) lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia zbiorowe na bilety są przyjmowane pod numerem tel.: (41) 361-80-47 lub 799-047-040. Bilety wraz z fakturą zostaną dostarczone na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

Ilość miejsc ograniczona.