biegwyborcza1.jpgW środę w ramach promocji akcji POLSKA BIEGA do Grójca zawitali biegacze, których prowadził kapitan drużyny Piotr Pacewicz (Gazeta Wyborcza) wraz z nim do naszego miasta przybiegli m.in. Jacek Kozłowski (Wojewoda mazowiecki), Krzysztof Luft (dziennikarz), Czesław Fluder (Polski Związek Narciarski). Biegaczy od granicy naszej gminy prowadzili grójeccy maratończycy Jerzy Jacek Antoniewicz oraz Tomasz Pelchen.
biegwyborcza5.jpgbiegwyborcza6.jpg

Biegaczy powiał Jerzy Binkiewicz (p.o. dyr. GOS) wraz z Arturem Banasiewiczem (UGIM Grójec) i Arturem Sochaczewski (Prezes Stow. WGR). Po krótkim postoju zorganizowanym przy grójeckiej hali biegacze wyruszyli w stronę Nowego Miasta.
Długość całej trasy wynosiła 306,5 km, start nastąpił z Warszawy a meta znajdowała się w Krakowie.
biegwyborcza3.jpg

biegwyborcza2.jpg