jeziorka zlot rowerody m

Święto cyklistów po raz drugi

Po raz drugi rowerzyści z 10 gmina Krainy Jeziorki będą mieli okazję do przeżycia rowerowej przygody i spotkania się w gronie miłośników jednośladów. Drugi Zlot organizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki odbędzie się w Agroturystyce pod Kogutem w Krępie (gm. Prażmów). Zlot odbędzie się w niedzielę 14 lipca o godz. 13:00.

To miejsce, niedaleko serca Krainy Jeziorki, do którego większość cyklistów będzie mieć w miarę porównywalną odległość. Choć tym razem cykliści z Grójca, Pniew i Mszczonowa będą mieli nieco dłuższą drogę. Na miejscu dla uczestników przewidziano kiełbaski z grilla dla osób, które zgłoszą się mejlowo na Zlot do 10 lipca! W programie imprezy także konkursy zręcznościowe z nagrodami oraz wspólny przejazd przez miejscowość Krempa o godz. 14:45. Udział w imprezie jest bezpłatny wystarczy wysłać mejla (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) o planowanym dotarciu na Zlot i podaniu liczby uczestników. Koniecznie należy zabrać coś na komary, mogą przydać się też zapasowe dętki, pompka i oświetlenie roweru. Choć mamy nadzieję, że nie będzie takiej konieczności, aby ich użyć.
Zasady organizacyjne:
Cykliści indywidualni organizują swój dojazd do miejsca Zlotu we własnym zakresie. Natomiast osoby zainteresowane wyjazdem grupowym z Grójca (Stowarzyszenie WGR KiS), Piaseczna (Chodź na rower), Konstancina - Jeziorny (Rowerowy Konstancin – www.facebook.com/RowerowyKonstancin) oraz Góry Kalwarii (wyjazd spod Ratusza w Górze Kalwarii o godz. 10:30) proszone są o bezpośredni kontakt z cyklistami z tych miejscowości. Każdy z uczestników dojeżdża na własną odpowiedzialność.
W razie dużej niepogody kolejny Zlot 25 sierpnia w Czersku na zamku!
Do zobaczenia na szlaku (Krainy Jeziorki oczywiście)!
Więcej na stronie: www.krainajeziorki.pl oraz na FaceBook’u

kraina jeziorki logo d