zlot przypki m

VI Zlot rowerowy Krainy Jeziorki

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem serdecznie zapraszają na VI Zlot Rowerowy Krainy Jeziorki, który odbędzie się w Rancho pod Bocianem (Przypki, gm. Tarczyn) w niedzielę 31 sierpnia w godz. 13:00–15:00.

Uczestnicy dojeżdżają na miejsce zlotu we własnym zakresie organizując wyjazdy z poszczególnych miejscowości. Informacje należy uzyskać kontaktując się z grupami rowerowymi poszczególnych gmin. Wyjazd z Tarczyna organizuje Daniel Płużyczka i do niego należy zgłaszać chęć udziału (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Pozostali chętni powinni zgłosić chęć udziału na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aby organizatorzy mieli informację ile posiłków mają przygotować.

zlot przypki1 d

zlot przypki2 d

Po dojeździe na miejsce, zbiórka rowerzystów przy Chacie Rybaka. Organizatorzy zapewniają: poczęstunek (wydawanie od 12:30), konkursy, zabawy rowerowe (w godz. 13:00–14:00) oraz wiele atrakcji dzięki uprzejmości Rancho pod Bocianem (chata Rybaka, pole do minigolfa, boisko, łowisko  oraz zbiornik wodny) w godz. 14:00–15:00.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki oraz Rancho pod Bocianem