Sport w Grójcu

herbZgodnie z Zarządzeniem WO.0050.8.2020 z dn. 13 stycznia 2020 w sprawie: zasad powoływania członków Grójeckiej Rady Sportu oraz Regulaminu działania Grójeckiej Rady Sportu, Burmistrz Gminy i Miasta Grójec informuje o możliwości zgłaszania kandydatur na członków Grójeckiej Rady Sportu. Grójecka Rada Sportu składa się z przedstawicieli organizacji i instytucji realizujących zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Zgłoszenia na przygotowanych formularzach można składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy i Miasta Grójec, ul. J. Piłsudskiego 47, 05-600 Grójec lub przesłać pocztą na adres Urzędu  z dopiskiem „ nabór na członków Grójeckiej Rady Sportu” oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 24 lutego 2020 r.  do godziny 14:00
Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej www.grojecmiasto.pl/ a także w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy i Miasta w Grójcu.

Zgłoszenie kandydata do udziału w naborze nie jest jednoznaczne z powołaniem go do składu Grójeckiej Rady Sportu. Ostateczny skład Grójeckiej Rady Sportu ustala Burmistrz Gminy i Miasta Grójec. Udział w posiedzeniach Grójeckiej Rady Sportu jest nieodpłatny i nie przysługuje zwrot kosztów podróży.

Zasady działania oraz formularz zgłoszeniowy do Grójeckiej Rady Sportu zawiera Regulamin Pobierz