Turnieje, zawody...

II Dziecięcy Turniej Karate IKA - Kids Cup 2017

karate mW dniu 25 listopada 2017 roku w Grójcu odbył się II DZIECIĘCY TURNIEJ KARATE IKA - KIDS CUP 2017. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Pan Jacek Stolarski. W zawodach wystartowało 147 zawodników z 12 klubów karate z Mazowsza oraz Kujawsko-Pomorskiego.  Organizatorem turnieju był Klub Karate "Seiken" Grójec (Shihan Jacek Chałupka) oraz International Karate Association Poland.

Czytaj więcej...

Turniej Nunchaku i mieczy w Grójcu

karate m21.10.2017r. w hali Spartakus w Grójcu rozegrane zostały VIII Otwarte Mistrzostwa Grójca w Nunchaku Sportowym o Puchar Burmistrza Jacka Stolarskiego i Turniej Walki Mieczem Piankowym. Organizatorem zawodów była Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM i Mazowieckie Stowarzyszenie Karate. Honorowy Patronat objęli Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Jacek Stolarski i Światowa Organizacja Karate Wszechstylowego (THE WORLD ORGANIZACION OF ALL STYLE KARATE).

Czytaj więcej...

Los Angeles i Alaska zdobyte...

bracia mMiesiąc październik dla braci Jacka i Krzysztofa Chałupka to intensywny czas startów i szkoleń w Stanach Zjednoczonych. 1 października w Los Angeles, rozegrane zostały jedne z najbardziej prestiżowych zawodów: 63. Turniej Gwiazd Karate, którego pierwsza edycja odbyła się w 1953 roku w Tokio, natomiast dwa tygodnie później na mroźnej i śnieżnej Alasce (Faribanks) zawodnicy z Polski wystartowali w 56. Turnieju Mistrzów Karate.

Czytaj więcej...

Pierwszy Turniej Tenisa Stołowego Gościeńczyce 2017

turniej mW dniu 14 października 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach, w ramach realizacji projektu „Wieś mała ale nasza – poznaj swojego sąsiada” z Programu Działaj Lokalnie X rozegrano Pierwszy Turniej Tenisa Stołowego Gościeńczyce 2017. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Gościeńczyce. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Gminy i Miasta Grójec. W turnieju wzięli udział Mieszkańcy Gościeńczyc i najbliższych okolic bez względu na płeć i ograniczenia wiekowe.

Czytaj więcej...

Sportowy sierpień na Autodromie Słomczyn

slomczyn2017 mOkres wakacyjny to gorący czas na Autodromie Słomczyn. Oferta obiektu jest wypełniona po brzegi. Każdy weekend będzie na sportowo. Będzie można kibicować jak i samemu pościgać się po torze. Wszyscy znajdą coś dla siebie. Oferta kierowana jest zarówno do kierowców samochodów, jak i kartingowców oraz motocyklistów. Dlatego warto w sierpniu odwiedzić Autodrom Słomczyn.

Czytaj więcej...