Turnieje, zawody...

zawody m10 grudnia w hali Spartakus w Grójcu rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Grójca w Sztukach Walki o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec p.Jacka Stolarskiego, który objął patronat nad zawodami. Organizatorem imprezy było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM przy współudziale Grójeckiego Ośrodka Sportu Mazowsze.

Do eliminacji w klubach przystąpiło ponad 300 zawodników. Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: Walka na Miecze Piankowe, Walka z Cieniem i w Nunchaku Sportowym.

Puchary dla Grójeckiej Szkoły Sportów Walki MARCELI TEAM zdobyli: Sebastian Niczewski - 2, Mikołaj Antoszewski, Szymon Wasążnik, Marceli Bińkowski, Przemek Traczyk, Janek Stępień.

Medale złote wywalczyli: Mikołaj Antoszewski, Sebastian Niczewski. Medale srebrne otrzymali: Janek Rzepka - 3, Maciej Karwata - 2, Marcin Ostrowski, Kuba Kostecki, Mateusz Zieja, Ala Justyńska. Medale brązowe zdobyli: Piotrek Wasążnik, Marcin Ostrowski - 2, Paweł Ciaś, Ola Łach, Marceli Bińkowski - 2, Olga Marczak, Mateusz Zieja, Przemek Traczyk.

Zawody sędziowali: Grzegorz Kossowski, Ewelina Cieślak, Kamil Zajkowski, Marceli Bińkowski, a obsługę techniczną prowadzili: Dawid Frydrykiewicz, Michał Jasiorowski, Mateusz Król, Daniel Szuchnicki.

Nagrodę główną dla Najlepszego Zawodnika ufundowaną przez Komendanta Straży Miejskiej p.Sławomira Majewskiego otrzymała Zuzanna Loranty.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta p.Karol Biedrzycki, Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Sportu p.Jerzy Bińkiewicz, Radny Rady Miejskiej oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Grójcu p.Zbigniew Krawczak, które to osoby dekorowały najlepszych zawodników turnieju.

Prezes Zarządu Mazowieckiego Stowarzyszenia Karate p.Marceli Bińkowski składa gorące podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do pomocy w organizacji mistrzostw.

MARCELI TEAM

zawody 1mzawody 2mzawody 3mzawody 4mzawody 5mzawody 6mzawody 7mzawody 8mzawody 9m