Turnieje, zawody...

turniej 1mOstatniej soboty odbyło się Święto Kwitnących Jabłoni w Grójcu. Z tej okazji GOS „Mazowsze” zorganizował doroczny turniej 6-tek piłkarskich, który jest nieodłącznym elementem tej imprezy. Przy pięknej pogodzie do gry przystąpiło siedem drużyn, w dwóch grupach. 

Do dalszych gier awansowały Mazo Squad, UKS Tarczyn, 1 Gorel i All Stars. Mecze II rundy były pełne sportowej złości i udanych akcji. Do finału turnieju awansowały Mazo Squad pokonując 1 GoRel 4 : 0 oraz UKS Tarczyn, który wygrał 3 : 1 z All Stars.  W meczu o trzecie miejsce wojskowi zremisowali z All Stars 2 : 2 i dopiero rzuty karne rozstrzygnęły kolejność. Żołnierze celniej strzelali i wygrali ostatecznie  9 : 8. Mecz finałowy także zakończył się remisem w czasie podstawowym. Tu pewniej karne wykonywali młodzi piłkarze rodzimego GKS Mazowsze i wygrali 4 : 3.  Mecze trwały 2x10 minut z 5 minutową przerwą.

Pierwsze trzy drużyny nagrodzono pucharami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Alan Sygnarek, gracz Mazo Squad, nagrodzony indywidualnie statuetką. Taką samą nagrodę otrzymał Robert Skrzypczak, który został wybrany najlepszym bramkarzem. W czasie turnieju panowała wyśmienita pogoda i atmosfera sportowej rywalizacji. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. 

Foto DOIS
DOIS GOS

turniej 2d