Turnieje, zawody...

turniej m3 czerwca w hali Spartakus w Grójcu rozegrany został III Grójecki Turniej Bokserski o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec p. Jacka Stolarskiego. Organizatorem Turnieju było Mazowieckie Stowarzyszenie Karate i Grójecka Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM. Do walk bokserskich przystąpiło 52 zawodników uprawiających różne sporty walki.

Młodzi bokserzy MARCELI TEAM zdobyli 6 pucharów, 3 medale złote, 5 srebrnych i 9 brązowych. W pojedynkach bokserskich puchary za pierwsze miejsca wywalczyli: Ada Szczepańska, Marta Kociszewska, Przemek Traczyk, Jan Rzepka, Maciej Dąbkowski, Sebastian Niczewski.

Medale srebrne: Mateusz Pulkowski, Ola Kabassa, Karol Konicki.
Medale brązowe: Daniel Szuchnicki, Asia Kabassa, Gabryś Gabler, Mateusz Świstak, Michał Szymczak.
W konkurencji Walka z Cieniem medale złote zdobyli: Mateusz Świstak, Sebastian Niczewski, Jan Rzepka.
Medale srebrne: Gabryś Gabler, Karol Konicki.
Medale brązowe: Hubert Bzówka, Marta Kociszewska, Kuba Górka, Ada Szczepańska.

Otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Grójec p. Jacek Stolarski, a puchary i medale wręczali Zastępca Burmistrza p. Karol Biedrzycki i Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa Rady Miejskiej w Grójcu p. Zbigniew Krawczak.

Turniej sędziowali posiadacze stopni mistrzowskich, aktualni zawodnicy i trenerzy sportów walki: Grzegorz Kossowski, Andrzej Nowaczuk, Kamil Zajkowski, Michał Binkowski, Adam Gniadzik, Dawid Frydrykiewicz, Marceli Binkowski.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, słodycze i napoje.

Prezes Mazowieckiego Stowarzyszenia Karate MARCELI TEAM p. Marceli Bińkowski pragnie wyrazić podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji turnieju.

MARCELI TEAM

turniej 1mturniej 2mturniej 3mturniej 4mturniej 5mturniej 6mturniej 7mturniej 8mturniej 9m