Turnieje, zawody...

turniej mW dniu 14 października 2017 r. w świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach, w ramach realizacji projektu „Wieś mała ale nasza – poznaj swojego sąsiada” z Programu Działaj Lokalnie X rozegrano Pierwszy Turniej Tenisa Stołowego Gościeńczyce 2017. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich Gościeńczyce. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Gminy i Miasta Grójec. W turnieju wzięli udział Mieszkańcy Gościeńczyc i najbliższych okolic bez względu na płeć i ograniczenia wiekowe.

W zawodach wystartowało 13 zawodników. Były przygotowania i solidna rozgrzewka. Po przywitaniu i przeprowadzeniu losowania na dobre rozgrzała rywalizacja. Każdy z zawodników wkładał w zmagania wszystkie siły i umiejętności, przez co turniej obfitował w ciekawe i bardzo wyrównane pojedynki. Nad prawidłowym przebiegiem meczów czuwał sędzia główny Pan Tomasz Szewczenko. Po rozegraniu wszystkich pojedynków wyłoniono zwycięzców. Miejsca na podium wywalczyli:

I miejsce – KATARZYNA ZIELIŃSKA
II miejsce – ARTUR JAWOR
III miejsce – NORBERT SEREJA

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i wszystkich zawodników za udział w turnieju i sportową rywalizację fair play!
 
Podczas spotkania zawodnicy oraz dopingujący uczestnicy imprezy zajadali się słodyczami ufundowanymi przez Ferrero, a pragnienie gasili, popijając napoje od Firmy Pepsi. Tak aktywnie spędzony czas uatrakcyjnił nam sprzęt zakupiony dzięki wsparciu FIO Mazowsze Lokalnie (głośnik, stoły do tenisa stołowego oraz piłkarzyki stołowe). Dziękujemy!

SKGWG pragnie złożyć serdeczne podziękowania Panu Jackowi Stolarskiemu – Burmistrzowi Gminy i Miasta Grójec za wspieranie rozwoju sportu i tenisa stołowego w naszej miejscowości oraz za ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych na turniej. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również sędziemu - Panu Tomaszowi Szewczenko za sprawne poprowadzenie turnieju!

Marzena Łodziana
Zastępca Przewodniczącej SKGWG

turniej 1mturniej 2mturniej 3m